Strefa wsparcia - Ukraina

OMRON Electronics Sp. z o. o.

Branża firmy: Automatyka Przemysłowa

Stanowisko: Inżynier Aplikacyjny

Miejscowość: Tychy

Data dodania: 2022-05-19

Data ważności: 2030-06-20

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zapewnianie wsparcia technicznego naszym klientom oraz rozwijanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami w powierzonym regionie w bliskiej współpracy z Inżynierami Sprzedaży FSE (Field Sales Engineer).

Główne zadania i obowiązki:
• Współpraca z zespołem technicznym odpowiedzialnym za posprzedażowe wsparcie techniczne.
• Odpowiedzialność za założenia techniczne oraz wsparcie przy realizacji projektów u klienta.
• Wizyty u obecnych jak i potencjalnych klientów firmy, w porozumieniu z odpowiedzialnym za danego klienta Inżynierem Sprzedaży FSE.
• Rozwijanie wspólnie z zespołem sprzedaży i zespołem technicznym rozwiązań i usług Omron w odpowiedzi na potrzeby rynku.
• Rozwiązywanie problemów technicznych i przygotowywanie innowacyjnych rozwiązań
• Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów.

Pożądane umiejętności i doświadczenie:
• Ukończone studia wyższe techniczne – preferowana automatyka, elektrotechnika lub pokrewne.
• 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Znajomość zagadnień techniki napędowej, serw, falowników.
• Doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC (doświadczenie i znajomość PLC Omron będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętność pracy w zespole, ale również skuteczne działanie samodzielnie.
• Efektywna komunikacja z klientem, nawiązywanie i budowanie partnerskich relacji
• Orientacja na wynik, pozytywne nastawienie, elastyczność oraz łatwość adaptowania się do zmian
• Prawo jazdy kat. B.
• Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Kontakt

Anna Brzezińska-Rudnik

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij