Infolinia dla inwestorów: 505-102-102
Ogłoszenia i przetargi

Sprostowanie do ogłoszenia przetargu z dnia 27.05.2014

OGŁOSZONY: 14.06.2014
status: OGŁOSZONY

Treść ogłoszenia w języku polskim oraz angielskim znajduje się na stronie www.ksse.com.pl.

 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Spółka Akcyjna w Katowicach
40-026 Katowice, ul. Wojewódzka 42
tel. (+48 32) 2510-736, fax (+48 32) 2513-766
jako zarządzający Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną

informuje, że w ogłoszeniu, które ukazało się w dniu 27.05.2014 roku na ustalenie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości o łącznej powierzchni 2,0022 ha położonej w gminie Ujazd (województwo Opolskie) w rejonie ul. Europejskiej, obręb ewidencyjny Zimna Wódka:

zamiast: W przypadku uchylenia się przez podmiot wyłoniony w drodze przetargu od zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości lub w przypadku gdy żaden z oferentów nie zgłosi postąpienia ponad cenę wywoławczą wpłacone wadium ulega przepadkowi na zasadach określonych w „Specyfikacji istotnych warunków przetargu”
powinno być: W przypadku uchylenia się przez podmiot wyłoniony w drodze przetargu od zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości wpłacone wadium ulega przepadkowi na zasadach określonych w „Specyfikacji istotnych warunków przetargu”

Pozostałe warunki udziału w przetargu ustalone w ogłoszeniu prasowym z dnia 27.05.2014 r. (Gazeta Wyborcza) nie uległy zmianie. Wykupione przez przedsiębiorców Specyfikacje Istotnych Warunków Przetargu przed datą ukazania się niniejszego ogłoszenia zachowują swoją ważność.

Nasi inwestorzy

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij