Centrum prasowe

Polska Strefa Inwestycji, system zachęt podatkowych i inwestycyjnych po 31.12.2021 r.

 

FB-listopad-webinarium kopia

Katowicka SSE S.A. oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

zapraszają do udziału w webinarium:

 

Polska Strefa Inwestycji, system zachęt podatkowych i inwestycyjnych po 31.12.2021 r. 

 

Idea „cała Polska Specjalną Strefą Ekonomiczną” została urzeczywistniona w 2018 r. kiedy wprowadzono w życie nowy program wsparcia – Polska Strefa Inwestycji. Ponad 3 letni okres funkcjonowania programu przyniósł wymierne efekty w postaci nowych inwestycji, w tym w szczególności firm z sektora MSP. z polskim kapitałem. W 2022 r. planowane są zmiany w programie Polskiej Strefy Inwestycji, w tym w szczególności w zakresie kryteriów jakościowych, ilościowych czy rozliczania pomocy publicznej. Przepisy Polskiej Strefy Inwestycji nie wykluczają równoległego korzystania z innych form wparcia, z zachowaniem zasad pomocy publicznej - dodatkowe formy finansowania mogą uatrakcyjnić pakiet zachęt inwestycyjnych dla planowanych projektów inwestycyjnych.

 

Data i godzina: 16 listopada 2021 (wtorek) 12:00 - 14:00

Formuła: on-line

Program webinarium:

12:00 powitanie Uczestników webinarium przez Prezesa KSSE S.A. dr. Janusza Michałka

12:10 Aspekty prawne i korzyści po zmianach w 2022 r. w Polskiej Strefie Inwestycji - Mirosław Pachucki, Dyrektor Wydziału Organizacyjno - Prawnego Katowickiej SSE S.A.

13:00 Produkty tarczowe na ratunek polskim firmom –  Tomasz Król, Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Katowicach, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.–

13:40 sesja pytań i odpowiedzi

14:00 zakończenie webinarium

Kto powinien zainteresować się wydarzeniem?

Wydarzenie adresowane jest do członków zarządu, służb finansowych i podatkowych, zespołów odpowiadających za inwestycje oraz działalność R&D oraz działów prawnych przedsiębiorców planujących realizacje nowych projektów inwestycyjnych w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, jak i korzystających z tej formy wsparcia. Wydarzenie skierowane również do firm z sektora automotive – zostaną poruszone aspekty praktyczne Tarczy Antykryzysowej ARP S.A.

 

 

  rejestracja 24_05_2021  

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij