Infolinia dla inwestorów: 505-102-102
Centrum prasowe

Zaproszenie na konferencję inwestycyjną "KSSE 40%-last minute."

Podstrefa Jastrzębsko-Żorska KSSE oraz Urząd Gminy Pawłowice zapraszają wszystkie rozwijające się firmy działające w zakresie produkcji, logistyki, wytwórczości oraz usług przemysłowych na Konferencję Inwestycyjną pod nazwą: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, 40% - last minute. 

 

 

Na konferencji przybliżone zostaną zagadnienia związane z aspektami inwestowania w Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – zarówno pod kątem tematyki ulg podatkowych – w tym również w kontekście planowanej obniżki pułapu pomocy publicznej dla Województwa Śląskiego z 40% do 25%, jak i praktycznych aspektów inwestowania w KSSE oraz przedstawienia terenów inwestycyjnych Strefy. Konferencja odbędzie się w środę 25 września 2013 o godz. 9.30 w Sali Rady Gminy w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 60. Udział w konferencji jest bezpłatny, po przesłaniu formularza zgłoszeniowego na adres Podstrefy Jastrzębsko-Żorskiej.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy – w załącznikach. Kontakt: KSSE S.A. Podstrefa Jastrzębsko-Żorska, tel. 32 43-50-616, e-mail: zory@ksse.com.pl Zapraszamy!

files/page/wydarzenia/formularz_zgloszeniowy.doc

files/page/wydarzenia/program_konferencji_.pdf

Nasi inwestorzy

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij