Centrum prasowe

Future of Manufacturing

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie przeznaczone dla liderów z branży dóbr konsumenckich i sektora produkcyjnego.

Data: 5 marca 2024 r.

Godzina: 17:00 - 21:00

Miejsce: Katowice, Restauracja Prodiż, w katowickiej Fabryce Porcelany, przy ul. Porcelanowej 23

 

image009

Nowe technologie, zmieniająca się ekonomika produkcji i dystrybucji, nowe standardy w zarządzaniu finansami, czy przyjęcie przez kraje członkowskie UE “Pakietu odpadowego” i niedawno ogłoszone wdrożenie systemu kaucyjnego, mogą powodować zaniepokojenie koniecznością spełnienia wielu obowiązków, a także zmuszają producentów do poszukiwania radykalnie nowych sposobów generowania wartości. W ostatnich latach firmy produkcyjne stanęły przed wyzwaniami związanymi ze zmianami otoczenia nieporównywalnie poważniejszymi niż jakiekolwiek zmiany jakie miały miejsce w ostatnich dziesięcioleciach.

Wychodzimy do Państwa z propozycją inspirującej rozmowy, podczas której postaramy się uspójnić wyzwania stojące przed sektorem i wspólnie zastanowimy się jaka powinna być firma produkcyjna przyszłości, aby odnieść sukces?

W trakcie spotkania porozmawiamy między innymi o:

  • inteligentnych fabrykach i rozwiązaniach z zakresu sztucznej inteligencji dla produkcji
  • zmieniającej się roli finansów w przedsiębiorstwie – nowoczesna rola finansów to tylko sprawozdawczość finansowa czy przede wszystkim wspieranie w podejmowaniu jak najlepszych decyzji biznesowych?
  • zmieniającej się roli IT w przedsiębiorstwie - czy o inwestycjach w technologię nadal możemy myśleć oportunistycznie, czy raczej holistycznie jako o rozwoju całego środowiska technologicznego dla wsparcia biznesu?
  • nowym zestawie wymagań dla cyfryzujących się firm, które płyną od regulatorów - co zrobić, żeby być na nie gotowym?
  • automatyzacji procesów w świecie pełnym cyberzagrożeń - przepis na sukces czy porażkę? I dlaczego podejście „mnie nie zaatakują” kosztuje później przynajmniej dwa razy drożej?
  • o co chodzi w ESG? dlaczego ESG staje się to kluczowym elementem strategii i kultury firm? czy ESG i Gospodarka Obiegu Zamkniętego to tematy tylko dla działów środowiskowych, czy może obecnie również dla działu finansowego i strategicznego?

Na te i wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć i porozmawiać z Państwem ekspertki i eksperci Deloitte: Monika Warmbier, Krzysztof Radziwon, Ścibor Łąpieś oraz Joanna Leoniewska-Gogola.

Spotkanie odbędzie się w Restauracji Prodiż, w katowickiej Fabryce Porcelany, przy ul. Porcelanowej 23 i będzie podzielone na część inspiracyjną z przestrzenią na dyskusję i wymianę myśli oraz część networkingową przy lampce wina.

Dodatkową atrakcją dla chętnych będzie zwiedzanie działającej oraz zabytkowej części fabryki z przewodnikiem.

Partnerem wydarzenia jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Agenda spotkania:

 

16:00-16:50

17:00-19:00

 

Zwiedzanie Fabryki Porcelany z przewodnikiem,

Część merytoryczna w podziale na 4 bloki tematyczne: Future of Manufacturing, Future of Finance, Future of Cybersecurity, Future of ESG,dyskusja i pytania,

19:00-21:00

Networking, przekąski i wino

Rejestracja

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Koordynatorką Grupy Dóbr Konsumenckich,Aleksandrą Środą, tel: +48 728 661 705,
e-mail: asroda@deloittece.com.

Zapraszamy serdecznie!

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij