Ogłoszenia i przetargi

Opracowanie adaptacji budynku w Gliwicach - ZMIANA TERMINU NADSYŁANIA PRAC

OGŁOSZONY: 16.10.2013
status: ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs na opracowanie koncepcji rewaloryzacji i adaptacji budynku willowego w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 29 - zmiana terminu nadsyłania prac.

Zawiadamiamy, że termin zgłaszania prac konkursowych uległ zmianie; postanowiliśmy go przedłużyć ze względu na  prośby uczestników - ostateczna data dostarczenia do biura KSSE Podstrefy Gliwickiej prac konkursowych to 29.10.2013 r. (wtorek),  godz. 12.00.


Szanowni Państwo,

W dniu 29.11.2013 r., prace konkursowe zostały deszyfrowane zgodnie z Regulaminem Konkursu przez Sekretarza Konkursu. Deszyfrowanie polegało na ujawnieniu numerów identyfikacyjnych wybranych prac, otwarciu kopert z wszystkimi złożonymi „Formularzami identyfikacyjnymi” i ich przyporządkowaniu do identyfikatorów wybranych prac.
Sąd Konkursowy stwierdził, iż w wyniku postępowania konkursowego w trybie Ustawy Prawo o Zamówieniach Publicznych, nagrodę pierwszą zdobyli 9780 ARCHITEKCI Homiński Jegierski z siedzibą w Krakowie przy ulicy Stańczyka 14/100.

Nagrodę drugą zdobyli ARBET-Kolarski S.C. Michał Kolarski, Magdalena Kolarska z siedzibą w Wodzisławiu-Śląskim przy ulicy Kokoszyckiej 176.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Informację o wynikach prześlemy również drogą pocztową.

Zwycięzcom gratulujemy.

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij