Ogłoszenia i przetargi

Przesunięcie terminu ogłoszenia wyników konkursu.

OGŁOSZONY: 14.11.2013
status: ROZSTRZYGNIĘTY
 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna informuje, że ze względu na znaczną ilość prac oraz ich wyrównany, wysoki poziom, Sąd Konkursowy zdecydował o przesunięciu terminu ogłoszenia wyników Konkursu na opracowanie koncepcji rewaloryzacji i adaptacji na cele biurowo - usługowe budynku willowego w Gliwicach, zgodnie z punktem 20.3 regulaminu konkursu. Wyniki konkursu zostaną państwu ogłoszone oraz udostępnione na stronie internetowej KSSE do dnia 29.11.2013 r.


Szanowni Państwo,

W dniu 29.11.2013 r., prace konkursowe zostały deszyfrowane zgodnie z Regulaminem Konkursu przez Sekretarza Konkursu. Deszyfrowanie polegało na ujawnieniu numerów identyfikacyjnych wybranych prac, otwarciu kopert z wszystkimi złożonymi „Formularzami identyfikacyjnymi” i ich przyporządkowaniu do identyfikatorów wybranych prac.

Sąd Konkursowy stwierdził, iż w wyniku postępowania konkursowego w trybie Ustawy Prawo o Zamówieniach Publicznych, nagrodę pierwszą zdobyli 9780 ARCHITEKCI Homiński Jegierski z siedzibą w Krakowie przy ulicy Stańczyka 14/100.

Nagrodę drugą zdobyli ARBET-Kolarski S.C. Michał Kolarski, Magdalena Kolarska z siedzibą w Wodzisławiu-Śląskim przy ulicy Kokoszyckiej 176.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Informację o wynikach prześlemy również drogą pocztową.

Zwycięzcom gratulujemy.

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij