Ogłoszenia i przetargi

Zaproszenie do przetargu - nieruchomość w Bieruniu

OGŁOSZONY: 09.06.2023
status: OGŁOSZONY

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., działając w imieniu Burmistrza Miasta Bieruń, na podstawie art. 12 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zasadach wspierania nowych inwestycji (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 74) i umowy pomiędzy Gminą Bieruń, a Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. w Katowicach - działając zgodnie z § 3 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 2213), ogłasza:

 

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Przedmiotem przetargu jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości położonej w powiecie bieruńsko-lędzińskim w miejscowości Bieruń (obręb 0002 Bieruń Stary, k.m. 12) w rejonie ulic Turyńskiej, Ekonomicznej i Hodowlanej na terenach inwestycyjnych w sąsiedztwie gruntów objętych granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Podstrefy Tyskiej o łącznej powierzchni 18,4359 ha.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się w dniu 16.08.2023 r. o godz. 12:00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.

Pełna treść ogłoszenia

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij