Ogłoszenia i przetargi

Zaproszenie do przetargu - nieruchomość w Gliwicach

OGŁOSZONY: 01.10.2021
status: OGŁOSZONY

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna w Katowicach, 40-026 Katowice, ul. Wojewódzka 42, tel. (+48 32) 2510-736 jako zarządzający Specjalną Strefą Ekonomiczną ogłasza zaproszenie do przetargu ofertowego ograniczonego mającego na celu wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości położonej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w mieście Gliwice.

 

Do złożenia ofert dopuszczone zostaną podmioty, które najpóźniej do dnia składania ofert  uzyskają decyzję o wsparciu, o której mowa w ustawie z dnia 10.05.2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (tekst jednolity: Dz.U z 2020 r. poz. 1752) , dla projektów przeznaczonych do realizacji na nieruchomości będącej przedmiotem przetargu (teren realizacji inwestycji). Forma pisemnego przetargu ograniczonego determinowana jest celowością zagospodarowania oferowanej nieruchomości pod specyficzne potrzeby wynikające ze zgodnością z celami funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji.

 

Przetarg odbędzie się w dniu 15.11.2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.

 

Pełna treść ogłoszenia

 

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij