Ogłoszenia i przetargi

Zaproszenie do przetargu - nieruchomość w Siemianowicach Śląskich

OGŁOSZONY: 15.10.2021
status: OGŁOSZONY

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna w Katowicach, 40-026 Katowice, ul. Wojewódzka 42, tel. (+48 32) 2510-736 jako zarządzający Specjalną Strefą Ekonomiczną ogłasza przetarg pisemny ograniczony mający na celu wyłonienie podmiotu, który nabędzie prawo własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Siemianowicach Śląskich

Do złożenia ofert dopuszczone zostają podmioty, które najpóźniej do dnia składania ofert uzyskają decyzję o wsparciu dla projektu realizowanego na nieruchomości będącej przedmiotem przetargu (teren realizacji inwestycji) zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1752). Forma pisemnego przetargu ograniczonego determinowana jest koniecznością zagospodarowania przedmiotowej nieruchomości zgodnie z celami funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji.

Część jawna pierwszego przetargu pisemnego ograniczonego na sprzedaż prawa własności nieruchomości odbędzie się w dniu 16.12.2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.

 

 

Pełna treść ogłoszenia

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij