Centrum prasowe

STREFA PODATKÓW Z DELOITTE - #5 Obowiązki w zakresie cen transferowych za 2023 r. Ceny transferowe w kontrolach organów podatkowych

#5Webinar_PODATKOWY 

rejestracja 24_05_2021

 

Cykl bezpłatnych webinarów dla inwestorów KSSE:

   „Strefa podatków z Deloitte”   

Webinar #5:Obowiązki w zakresie cen transferowych za 2023 r. Ceny transferowe w kontrolach organów podatkowych

 

Doradcy podatkowi z Deloitte podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu Cen Transferowych w obszarze obowiązków raportowania za 2023 r. oraz aktualnych trendów i statystyk dotyczących kontroli podatkowych w obszarze TP.

 

 

Data/godzina    
21.02.2024 r. (środa)  Godz. 10:00 
Czas trwania: 1 godz.

 

OPIS WEBINARU:

W trakrcie webinaru zostaną poruszone kluczowe kwestie dotyczące obowiązków raportowania cen transferowych za 2023 r. Ponadto, omówione będą istotne aspekty aktywnej działalności organów dotyczącej obszaru kontroli podatkowych na gruncie TP, z omówieniem najważniejszych trendów oraz istotnych wyroków i interpretacji dotykających tematyki cen transferowych odzwierciedlających kierunek organów.

ADRESACI:

  • Inwestorzy działający w ramach KSSE – głównie CFO/CAO/managerowie finansowi i podatkowi

AGENDA:

  1. Obowiązki dotyczące raportowania za 2023 r.
  2. Techniczne aspekty raportowania TPR-C
  3. Trendy i kluczowe kwestie z obszaru kontroli podatkowych
  4. Istotne interpretacje / wyroki dotyczące tematyki TP
Zarejestruj się!
 

rejestracja 24_05_2021

 

 Prowadzący:

Jarnot 

Agnieszka Jarnot

Partner Associate

 

 

Licencjonowany doradca podatkowy. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu cen transferowych. W szczególności, projekty, w których uczestniczyła obejmowały zagadnienia: analizy cen transferowych oparte na badaniach transakcji porównywalnych, opracowywanie dokumentacji cen transferowych dla klientów z takich branż jak m.in. automotive, energetyczna, bankowa, FMCG, analizy i ocenę dokumentacji dotyczącej transakcji zawieranych z podmiotami powiązanymi pod kątem jej zgodności z wymaganiami prawa podatkowego, przygotowanie polityki cen transferowych, a także opracowywanie modeli rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanymi, itp. Jako prowadząca oraz uczestnik brała udział w wielu szkoleniach o tematyce podatkowej. Agnieszka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
   

Jakub Kaczor

Manager

 

Licencjonowany doradca podatkowy i menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte w biurze w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu cen transferowych. Jakub specjalizuje się w projektach compliance z zakresu cen transferowych oraz doradztwie bieżącym. W swojej pracy zdobywał doświadczenie w projektach obejmujących opracowywanie lokalnych i grupowych dokumentacji cen transferowych, przeglądy podatkowe z obszarów TP i weryfikację poprawności funkcjonujących modeli rozliczeń, a także wsparcie podatników podczas kontroli podatkowych z zakresu cen transferowych. Jakub wspierał również podatników będąc aktywnie zaangażowanym w procesy APA oraz przygotowywanie wniosków MAP.

 

                            

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij