Kontakt
Kontakt

Siedziba główna

ul. Wojewódzka 42
40-026 Katowice
e-mail: ksse@ksse.com.pl

Bożena Lechowicz
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 11
Tel. kom. 512 125 174
e-mail: ksse@ksse.com.pl
e-mail: b_lechowicz@ksse.com.pl

Łukasz Ciepły
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 23
Tel. kom. 668 359 950
e-mail: lcieply@ksse.com.pl

Elżbieta Kubica-Korek
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 38
Tel. kom. 505 157 017
e-mail: ekubica@ksse.com.pl

Mirosław Pachucki
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 13
Tel. kom. 512 125 166
e-mail: mpachucki@ksse.com.pl

Mateusz Rzeszowski
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 21
Tel. kom. 723 687 571
e-mail: mrzeszowski@ksse.com.pl

Mirella Jezierska
Tel. kom. 505 090 037
e-mail: mirella@ksse.com.pl

Wiktoria Sprycha
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 20
Tel. kom. 504 291 893
e-mail: wsprycha@ksse.com.pl

Zofia Wleciałowska
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 39
Tel. kom. 519 394 419
e-mail: zwlecialowska@ksse.com.pl

Kamila Złotnik
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 25
Tel. kom. 505 089 961
e-mail: kzlotnik@ksse.com.pl

Danuta Macura
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 19
e-mail: dana@ksse.com.pl

Leszek Suchalski
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 14
Tel. kom. 694 463 946
e-mail: lsuchalski@ksse.com.pl

Wiesława Wieczorkowska
Tel. kom. +48 501 948 069
e-mail: wiesia@ksse.com.pl

Witold Uhma
Tel. kom. +48 694 463 942
e-mail: wuhma@ksse.com.pl

Elżbieta Modrzewska
Tel. kom. 502 386 296
e-mail: emodrzewska@ksse.com.pl

Sławomir Duch
Tel. kom. 504 291 958
e-mail: sduch@ksse.com.pl

katowice_małe

 


Mapa dojazdu:

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij