Dla Inwestora
Dla Inwestora

Zamówienia Organizacji Międzynarodowych

Blisko 8 tysięcy organizacji międzynarodowych rozpisuje rocznie przetargi o wartości ok 50 mld $. Wśród zleceniodawców znajdują się Podmioty Systemu NZ, Grupa Banku Światowego, NATO, OECD. Rynek międzynarodowych zamówień publicznych obejmuje:

  • Przetargi na rzez organizacji - w takim przypadku szansę na uzyskanie zamówienia mogą mieć firmy oferujące na przykład: sprzęt i usługi IT oraz usługi konsultingowe, konferencyjne, graficzne, wydawnicze, drukarskie, remontowo-budowlane, administracyjne czy biurowe.
  • Przetargi na rzecz projektów i inicjatyw pomocowych - spektrum poszukiwanych towarów oraz usług może obejmować na przykład: żywność i towary rolne, produkty medyczne, sprzęt i usługi z sektora budownictwa, transportu, energii i górnictwa, czy gospodarki wodno-sanitarnej, usługi doradcze i szkoleniowe.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w imieniu Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza Inwestorów strefowych oraz kooperantów Katowickiej SSE S.A. do zapoznania się z ofertą przetargów organizacji międzynarodowych.

 

WSPARCIE W UBIEGANIU SIĘ O ZAMÓWIENIA ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

Zespół Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych działający w ramach Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii wspiera polskie firmy zainteresowane udziałem w przetargach organizacji międzynarodowych. Kontakt z pracownikami zespołu pod adresem: mzp@mrpit.gov.pl

Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne obsługiwany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) prowadzi działalność informacyjną, doradczą i networkingową dla polskich przedsiębiorstw zainteresowanych byciem dostawcą organizacji międzynarodowej.

Aktualne przetargi

Więcej na stronie PARP 

 

INFORMATOR

Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z informatorem dot. międzynarodowych zamówień publicznych publikowanym przez Zespół Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej.

  •  2021:

Informator 1/2021

 

  • 2020:

Informator 3/2020

Informator 2/2020

Informator 1/2020

 

  • 2019:

Informator 5/2019

Informator 4/2019

Informator 3/2019

Informator 2/2019

Informator 1/2019

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij