Dla Inwestora
Dla Inwestora

Projekty specjalne VR

KSSE w ramach działań wspierających inwestorów, których celem jest dbałość o zapewnienie dostępności dobrze przygotowanych do wykonywania pracy przyszłych pracowników w pożądanych zawodach, realizuje projekty edukacyjno-rozwojowe skoncentrowane na kształceniu w zawodzie.

KSSE promuje kształcenie zawodowe z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, w tym kształcenie z użyciem wirtualnej rzeczywistości.

Zaangażowanie w propagowanie kształcenia wykorzystującego nowoczesne narzędzia ma służyć podnoszeniu jakości kształcenia zawodowego.
Takie narzędzia stanowią skuteczne uzupełnienie tradycyjnej edukacji i dobre przygotowanie do edukacji praktycznej, realizowanej  już w rzeczywistych warunkach pracy.

Zwiększenie atrakcyjności kształcenia tradycyjnego poprzez włączenie kształcenia  z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR) zwiększa zainteresowanie młodych osób kształceniem w zawodzie, tym samym zwiększa prawdopodobieństwo zapewnienia przyszłych zawodowców na rynku pracy.

Projekty realizowane przez KSSE i Partnerów promujące kształcenie w wirtualnej rzeczywistości, obejmują również grywalizację.

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij